Дитяче ліжко з м'якою спинкою "Оскар" кутове з підйомним механізмом
Дитяче та підліткове кутове ліжко "Оскар"
Кутове ліжко "Оскар" підійде як дітям, так і підліткам, оскільки має розміри дорослого спального місця. Дитяче ліжко має м'яке узголів'я та м'яку спинку, що сприяє комфортному сну дитини. Дитяче ліжко може бути виконане у будь-якій тканині та у будь-якому кольорі (не тільки в стандартних тканинах, представлених нижче). За потреби наші менеджери підберуть оптимальний ортопедичний матрац для вашої дитини. Дитяче ліжко "Оскар" виготовлене із якісних матеріалів у фабричних умовах. Спальне місце дитячого ліжка виконано на снові металевого каркасу та дерев'яних ламелей, що покращують ортопедичні властивості матраца. Додатково, для маленьких діток, можна придбати знімний захисний бортик (від 900 грн.). Завдяки застосуванню підйомного механізму підліткове ліжко має містку нішу, розділену на дві половини. Можливе виготовлення кутового ліжка без підйомного механізму.
Розміри спального місця дитячого ліжка можуть бути:
- 80х190 см - без доплати
- 90х190 см + 300 грн
- 90х200 см + 300 грн
- 120х190 см + 3000 грн
- 120х200 см + 3000 грн
Ціна кутового дитячого односпального ліжка вказана з урахуванням першої категорії оббивного матеріалу, спального місця 80х190 см та з підйомним механізмом. Матрац в ціну не входить.
Меблі на фото представлені в різних категоріях тканини. Зразки тканин ви можете знайти нижче, під описом.
Дитяче ліжко з м'якою спинкою "Оскар" постачається по всій території України.

Фото та відгуки наших покупців, дитяче ліжко "Оскар":




















Зразки оббивних матеріалів:
Категорія №1 (без доплати):


Категорія №2






Категорія №3
Меблева тканина Mars





Категорія №4
Меблева тканина Smart

Меблева тканина BALI
Тип тканини: шеніл. Склад: 100% PES. Щільність: 280 г/м. Зносостійкість (тест Мартиндейла) 45 000 циклів.

Меблева тканина Ford

Категорія №5
Меблева тканина "Velar"
Тип тканини - велюр, склад - 100% поліестер, щільність - 380 г/м.п, зносостійкість (тест Мартиндейла) - 50 000 циклів.



Меблева тканина "Амелі"




Тканина Багіра (Bagira).
Тип тканини: велюр.
Склад: 100% поліестер.
Щільність: 370 г/м.


Відео тканина "Багіра"
Меблева тканина Lili



Категорія №6
Меблева тканина "POLO"
Тип тканини: ультра-матовий велюр. Гідрофобна тканина. Антикіготь. Склад: 100% PES. Щільність: 350 г/м. Зносостійкість (тест Мартіндейла): 100 000 циклів.

Якщо Вам не підходить жоден із представлених зразків, ми підберемо Вам необхідний колір під інтер'єр, заропонуємо інші тканини і принти.
Увага! Колір матеріалу може відрізнятись за тоном в залежності від налаштувань вашого монітору!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 202 см |
| Глибина дитячого ліжка | 90 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 83 см |
- Ціна: від 9 800 ₴



















