Диван кутовий "Париж"
Кутовий диван "Париж" має містку нішу для білизни, механізм трансформації дивана – "Дельфін". Диван виконується на ліву чи праву сторону (при оформленні замовлення вказати). Наповнення кутового дивана: пінополіуретан підвищеної щільності, ортопедичні ламелі.
Ціна кутового дивана вказана з урахуванням першої категорії оббивного матеріалу. Меблі на фото представлені в різних категоріях тканини. Зразки тканин ви можете знайти нижче, під описом. Необхідну допомогу в підборі кольору оббивки під ваш інтер'єр і вибору оптимальної категорії, нададуть наші менеджери.
Габаритні розміри кутового дивана:
- Довжина - 2200 мм.
- Глибина - 1650 мм.
- Висота - 900 мм (з подушками).
- Розміри спального місця: 2000х1500 мм.
- Висота спального місця: 480 мм.
- Довжина спинок дивана - 1250 та 1760 мм.

Диван кутовий "Париж" поставляється по всій території України.
Фото та відгуки наших покупців надіслані в Viber:










Зразки оббивних матеріалів:
Категорія №1 (без доплати):


Категорія №2






Категорія №3
Меблева тканина Mars





Категорія №4
Меблева тканина Smart

Меблева тканина BALI
Тип тканини: шеніл. Склад: 100% PES. Щільність: 280 г/м. Зносостійкість (тест Мартиндейла) 45 000 циклів.

Меблева тканина Ford

Категорія №5
Меблева тканина CERVO
Тип тканини: мікрофібра. Стійкість до тварин: антикіготь. Склад: 100% PES. Щільність: 330 г/м. Зносостійкість (тест Мартіндейла): 50 000 циклів. Проста у догляді.


Меблева тканина "Velar"
Тип тканини - велюр, склад - 100% бавовна, щільність - 380 г/м. п, зносостійкість (тест Мартиндейла) - 50 000 циклів.



Меблева тканина "Амелі"




Меблева тканина "Ліра"

Тканина Багіра (Bagira).
Тип тканини: велюр.
Склад: 100% поліестер.
Щільність: 370 г/м.


Відео тканина "Багіра"
Меблева тканина Lili



Категорія №6
Меблева тканина "POLO"
Тип тканини: ультра-матовий велюр. Гідрофобна тканина. Антикіготь. Склад: 100% PES. Щільність: 350 г/м. Зносостійкість (тест Мартіндейла): 100 000 циклів.

Якщо Вам не підходить жоден з представлених зразків, ми підберемо необхідний колір під інтер'єр, запропонуємо інші тканини і принти.
Увага! Колір матеріалу може відрізнятися по тону в залежності від налаштувань вашого монітора!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | кутовий |
| Наявність спального місця | Так |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 48 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 72 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | дерев'яні ламелі, пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 220 см |
| Глибина дивану | 165 см |
- Ціна: від 13 900 ₴


























