Дитяча кімната для хлопчика "Тетріс" складається з таких елементів:
- Пенал закритий "Тетріс" (500х430х2000 мм) - 4740 грн.
- Пенал відкритий "Тетріс" (500х430х2000 мм) - 4160 грн.
- Полиця "Тетріс" (2036х302х510 мм) - 3610 грн.
- Ліжко "Л-7" з м'якою спинкою і ящиками (2032х940х900 мм) - 8500 грн.
Можлива комплектація з навісною полицею і ліжком меншого розміру:
- Полиця "Тетріс" (1936х302х510 мм) - 3580 грн.
- Ліжко "Л-7" (1932х840х900 мм) - 8300 грн.
- Ліжко "Л-7" (1932х940х900 мм) - 8450 грн.
Більше модулів (шафа кутова, комод, стіл, кутове закінчення) з набору дитячих меблів "Тетріс", розміри й ціни дивіться тут.
Дитячі модульні меблі "Тетріс" виготовлені з якісної ламінованої ДСП, відповідають всім санітарним нормам. Також, дитячі меблі "Тетріс", укомплектовані надійною фурнітурою, висувні ящики змонтовані на телескопічних направляючих, в якості основи під матрац застосовуються ортопедичні ламелі. Остаточна вартість меблів, залежить від категорії ламінованої ДСП і кількості вибраних модулів. Ціна вказана з урахуванням першої категорії й без ліжка. Ліжко, Ви можете вибрати у нас додатково перейшовши за ПОСИЛАННЯМ.
ФОТО ЗРАЗКІВ І КАТЕГОРІЇ ЛАМІНОВАНОЇ ДСП МОЖНА ПОДИВИТИСЯ ТУТ.







Більше модулів (шафа кутова, комод, стіл, кутове закінчення) з набору дитячих та підліткових меблів "Тетріс", розміри і ціни дивіться тут.
Фото та відгуки наших покупців:















Відео наших покупців:




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 4 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Глибина шафи | 552 мм |
| Висота шафи | 2125 мм |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Матрац | Ні |
| Додаткові характеристики дитячого комплекту | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: від 12 510 ₴













